You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kurumsal

Bizi daha yakından tanıyın

Biz Kimiz?

Aterenerji

Enerji Partneriniz

Aterenerji, tasarımından uygulamaya, kurulumundan ölçümlemeye özellikle detay çözümleri konusunda yüksek bilgi ve deneyime sahip proje grubu ile fotovoltaik enerji uygulamalarınızda çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Aterenerji, son teknoloji güneş modülleri ile projelendirme, uygulama ve ölçümleme yapmanın yanında, solar enerji ihtiyaçlarınız için komple çözümler sunmaktadır.

Fotovoltaik solar enerji sektöründeki öncü rolümüz ve sorumluluğumuzun bir kanıtı olarak, yeni inşa edilen fabrika, AVM, toplu konut ve özel uygulamalar için oluşturduğumuz enerji dostu komple çatı teras çözümlerimiz, tecrübemizin ve farklılığımızın kanıtıdır.


Atergrup güvencesi altındasınız...

İnşaat sektöründe taahhüt, uygulama ve toptan & perakende satış konularında faaliyet gösteren şirketleri ve alt markaları ile Atergrup, Ege Bölgesi'nin öncü ve lider kuruluşlarından biridir. Kendi kendine yetebilen bir yapıya sahip olan Atergrup, sektöre modern ve yenilikçi bir anlayış kazandırmıştır.

1995 yılından bugüne 20 yılı aşkın tecrübesi, 9,000 m2 alana kurulu tesisi, uzmanlık alanlarında 7 milyon m2'nin üzerinde referans uygulaması ile enerji ihtiyaçlarınız içinde çözümler üretmeye devam etmektedir.

Solar enerji konusunda 2010 yılında başlattığı araştırmalarını 2012 yılında tamamlayıp, Aterenerji' yi kuran Atergrup, sektörde teoriden öte gerçek bilgi ve birikime sahip uzman bir solar enerji çözümleri firması olarak öncülüğünü perçinlemiştir.


Atersolar PV Sistemleri

Atersolar, fotovoltaik enerji tesislerinde kullanılan montaj kitleri, inverterler ve transform cihazları dahilinde yüksek verimlilik ve kesintisiz enerji için güvenilir teknik ürünler ve modern çözümler üretir.


Güzel bir gelecek için doğru bir adım!

Temiz, güzel ve yaşanabilir bir dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarını ısrarla ve yaygın olarak kullanmak durumundayız. Bu sorumluluktan hareketle güneş enerjisi sürdürülebilir yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Aterenerji olarak, ülkemizin çok avantajlı konumu sayesinde elde edilecek zengin ve temiz enerjiyi; endüstriyel tesislerin, ticari yatırımcıların ve son kullanıcıların kullanımına sunmak amacındayız.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ – DEĞERLERİMİZ

En rekabetçi maliyetlerle, en yüksek kalite ve hızda üretim!

Aterenerji, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, ihtiyaçlarınıza süratle çözüm üretmek için gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip profesyonel yönetim kadrosu ile çalışır.
Yapı malzemeleri ve yapım teknikleri, işçi sağlığı ve iş emniyeti gibi konularda bünyesinde verilen uygulamalı eğitim ve seminerler ile bilgi seviyesini ve iş kalitesini hep üst seviyede tutar.
Aterenerji çatısı altında bir araya getirdiği geniş tedarikçi ağı ile her coğrafya ve koşulda süratle mobilize olarak, her ölçek, işlev ve karmaşıklıkta projeyi en kısa sürede, en rekabetçi maliyetlerle, en yüksek kalitede tamamlama yeteneğine sahiptir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Dürüstlük ve şeffaflık ilkemizle güven, kalitemizle fark yaratıyoruz!

Aterenerji, kurumsal yapısı içinde yerleşmiş ve belgelenmiş kalite güvence ve kalite kontrol sistemleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verir.
Aterenerji yapı malzemeleri, yapım teknikleri, işçi sağlığı, iş güvenliği ve proje yönetimi gibi konularda Atergrup bünyesinde verdiği eğitimlerle çalışanlarının ve tedarikçilerinin mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak, hizmet kalitesi ve verimini arttırmak için çalışır.
Doğru planlama ve koordinasyon ile kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, kaliteden ve çalışma emniyetinden ödün vermeden üstlendiği projeleri, bütçe hedefleri doğrultusunda, maksimum kalite ve hızda tamamlamak için “Proje Yönetim Disiplini” içinde çalışır.
Proaktif yönetim anlayışı sayesinde olası sorunları ve riskleri öngörerek zamanında tedbir alır.
Kalite Yönetim Sisteminin işleyişini iç ve dış denetimlerle sürekli gözden geçirir. Kalite güvencesini ön plana alarak vizyonuna uygun tedarikçilerle çalışır ve bu vizyonunu yaymak ve sürekli kılmak için çaba gösterir. Hizmet kalitesi ve performansını sürekli gözlemleyerek geliştirir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Endüstriyel yapı inşaatında 25 yıldan uzun bir süredir çözümün bir parçasıyız.

Aterenerji'nin ana faaliyet alanı endüstriyel yapılardır.
Gerçekleştirdiği endüstriyel yapı projeleri ile sanayileşme sürecinde yerli ve yabancı yatırımcıların çözüm ortağı haline gelen Aterenerji, kimyadan tekstile, gıdadan otomotiv sanayine kadar birçok zorlu sektöre özel proje gerçekleştirerek, bölge sanayisinin ve sektörün gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.
Endüstriyel yapı inşaatı gibi kapsamlı projelerde edindiği tecrübeyi inşaat sektöründeki diğer proje türlerine de taşıyan Aterenerji; AVM, hastane, otel ve eğitim yapıları gibi farklı projelerde de hizmet vermektedir.
Aterenerji, kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’nin birçok saygın kuruluşu için artı değer yaratmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Teknik ve yönetsel bilgi ve becerimizle projelerinize artı değer katıyoruz.

Tasarım & Mühendislik Çözümleri

Aterenerji, temel tasarım kararlarından uygulama detaylarına kadar ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri geliştirmek için yapı malzemeleri, detay ve yapım teknikleri konusunda derinlemesine bilgi sahibi mimar ve mühendislerden oluşan profesyonellerle çalışır.

Uygulama & Taahhüt

Aterenerji, yönetim ve mühendislik kadrosu, uygulama ekipleri, tedarikçi ağı ve teknolojik altyapısı ile çelik, prefabrik, konvansiyonel her türlü yapının temelden çatıya yapımı için gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahiptir.
Böylelikle, doğru planlama ve koordinasyon ile kaynakların en verimli şekilde kullanırken, proaktif yönetim anlayışıyla olası sorunları ve riskleri öngörerek zamanında tedbir alır.

İŞÇİ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ & ÇEVRE

Yaşama ve çevreye saygı ilkesi en temel değerimizdir.

Önce insan ilkesini en temel değeri olarak gören Aterenerji, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini temin etmeyi en öncelikli görevi olarak benimsemiştir.
Aterenerji, uzmanlaşmış olduğu endüstri yapılarının inşaat sürecinde iş güvenliği ve çevre konusundaki hassasiyetinin bilincinde olarak risk değerlendirmelerini titizlikle yapar ve güvenli yapım metotlarını belirler.
En yüksek standartlarda iş güvenliği ekipmanları ile donatılmış ekiplerinin bilgi ve farkındalıklarını sürekli üst düzeyde tutmak için periyodik eğitimler verir.
Kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, atıklarını en aza indirgemeyi, ticari bir gereklilikten önce çevreye karşı sorumluluğu olarak görür.
İç ve dış denetimlerle performansını sürekli olarak izleyerek, geliştirmek için çalışır.

25

Yıllık Tecrübe

53

Alanında Uzman Çalışan

2972

Tamamlanmış Endüstriyel Proje

%
100

Müşteri Memnuniyeti

EKİBİMİZ

Volkan CEYLAN

Volkan CEYLAN

Genel Müdür

Dilay CEYLAN İRDEL

Dilay CEYLAN İRDEL

Mali ve İdari İşler Grup Müdürü

Orkun FIRAT

Orkun FIRAT

Satış ve Pazarlama Grup Müdürü

Ömer DERBENT

Ömer DERBENT

İnşaat Grup Müdürü

Ayşe GEZİCİ

Ayşe GEZİCİ

Yönetim Temsilcisi

Michael KNUDSEN

Michael KNUDSEN

Proje Koordinatörü

Sibel KALKAVAN

Sibel KALKAVAN

Proje Müdürü

Elif SAĞLAMER

Elif SAĞLAMER

Yüksek Mimar

Yasemin ERTEN

Yasemin ERTEN

Proje Planlama ve Satın Alma Sorumlusu

Perin BİLİCİ

Perin BİLİCİ

Mimar

Deniz EKİCE

Deniz EKİCE

Saha Sorumlusu

Aykut ÖZAY

Aykut ÖZAY

Satış ve Pazarlama Yöneticisi

Azer GÜZELDERE

Azer GÜZELDERE

Satış Sorumlusu

Bircan ZEYBEK

Bircan ZEYBEK

Satış Sorumlusu

Cengiz ÇİNİCİ

Cengiz ÇİNİCİ

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Deniz EROL

Deniz EROL

Satış Destek Temsilcisi

Serdar ERTEMUR

Serdar ERTEMUR

Gayrimenkul Satış ve Kiralama Yöneticisi

Nisim SİGURA

Nisim SİGURA

Satın Alma Yöneticisi

Serhat YILMAZ

Serhat YILMAZ

Muhasebe ve Finans Yöneticisi

Betül KABAŞ

Betül KABAŞ

Finans Sorumlusu

Kübra BALCI

Kübra BALCI

Muhasebe Sorumlusu

Cansu ÖZTÜRK

Cansu ÖZTÜRK

Muhasebe Sorumlusu

Nevcihan USLU

Nevcihan USLU

Asistan