You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Endüstriyel Çatılar

Türkiye yapı sektöründe inşa edilen çelik ve prefabrik binalarda kullanılan çatı kaplamalarının teknik değerleri, Avrupa'dan kalite ve ekonomik yönde ciddi oranda farklılık göstermektedir.

Sistemlerimizin dizayn aşamasında 7 milyon m2 çatı uygulama tecrübemiz, ülkemizin tercih edilen malzeme teknik değerleri ve hatta coğrafik konum kriterleri göz önünde bulundurulmuştur.
Atersolar Montaj Sistemleri kuvvetli ve sürekli rüzgar yüküne göre tasarlanmıştır. Atersolar Montaj Sistemleri sayesinde, sandwich panel, kenet ve trapez kaplamalar, yangına duyarlı yerinde uygulama sandwich sistemler, membranlı eğimsiz çatılar üzerinde solar panellerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.


Profesyonel Yaklaşım, Mükemmel Teknik Tasarım !

Betonarme teras çatılarda su yalıtımı için seçilmiş kaplama ürünlerinin üzerine, ARGE departmanımız tarafından geliştirilmiş Atersolar Montaj Sistemleri, güneş panellerinin en yüksek ömürde ve verimlilikte kullanımına uygun olacak şekilde 20 senelik tecrübemiz ve uzmanlığımız ile tasarlanmıştır.
Tasarım kriterlerimizin temelinde; eğim, yön ve taşıma değerleri esas alınmaktadır. Atersolar Montaj Sistemleri kuvvetli ve sürekli rüzgar yüküne göre tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

  • Fabrikalar
  • Depolar
  • AVM'ler
  • Hastaneler
  • Oteller

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin