Hakkımızda

conserve the lands and waters on which all life depends

Güzel bir gelecek için doğru bir adım


Güzel bir gelecek için doğru bir adım

Temiz, güzel ve yaşanabilir bir dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarını ısrarla ve yaygın olarak kullanmak durumundayız. Bu sorumluluktan hareketle güneş enerjisi sürdürülebilir yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Aterenerji olarak, ülkemizin çok avantajlı konumu sayesinde elde edilecek zengin ve temiz enerjiyi; endüstriyel tesislerin, ticari yatırımcıların ve son kullanıcıların kullanımına sunmak amacındayız.

Enerji partneriniz

Aterenerji, tasarımından uygulamaya, kurulumundan ölçümlemeye özellikle detay çözümleri konusunda yüksek bilgi ve deneyime sahip proje grubu ile fotovoltaik enerji uygulamalarınızda çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Aterenerji, son teknoloji güneş modülleri ile projelendirme, uygulama ve ölçümleme yapmanın yanında, solar enerji ihtiyaçlarınız için komple çözümler sunmaktadır.

Fotovoltaik solar enerji sektöründeki öncü rolümüz ve sorumluluğumuzun bir kanıtı olarak, yeni inşa edilen fabrika, AVM, toplu konut ve özel uygulamalar için oluşturduğumuz enerji dostu komple çatı teras çözümlerimiz, tecrübemizin ve farklılığımızın kanıtıdır.

Atergrup güvencesi altındasınız...

İnşaat sektöründe taahhüt, uygulama ve toptan & perakende satış konularında faaliyet gösteren şirketleri ve alt markaları ile Atergrup, Ege Bölgesi'nin öncü ve lider kuruluşlarından biridir. Kendi kendine yetebilen bir yapıya sahip olan Atergrup, sektöre modern ve yenilikçi bir anlayış kazandırmıştır.

1995 yılından bugüne 20 yılı aşkın tecrübesi, 9,000 m2 alana kurulu tesisi, uzmanlık alanlarında 7 milyon m2'nin üzerinde referans uygulaması ile enerji ihtiyaçlarınız içinde çözümler üretmeye devam etmektedir.

Solar enerji konusunda 2010 yılında başlattığı araştırmalarını 2012 yılında tamamlayıp, Aterenerji' yi kuran Atergrup, sektörde teoriden öte gerçek bilgi ve birikime sahip uzman bir solar enerji çözümleri firması olarak öncülüğünü perçinlemiştir.

Atersolar PV Sistemleri

Atersolar, fotovoltaik enerji tesislerinde kullanılan montaj kitleri, inverterler ve transform cihazları dahilinde yüksek verimlilik ve kesintisiz enerji için güvenilir teknik ürünler ve modern çözümler üretir.

Atergrup ©Ater Enerji 2015 | İnteraktif Medya Ajansı