Atersan Akademi İlk Eğitimlerini Tamamladı

Atersan Akademi İlk Eğitimlerini Tamamladı

Yazan Aterenerji10.4.2015 13:52:20

20 – 21 Mart tarihlerinde düzenlenen GES Proje Eğitimi ve 4 Nisan tarihinde düzenlenen GES Montaj Eğitimimizde Atersan Akademi çeşitli sektör ve illerden katılımcılara ev sahipliği yaptı.

20 -21 Mart GES proje eğitimimizde katılımcılar, TEDAŞ’tan gelen eğitimciler eşliğinde örnek onaylı projeleri inceleyerek süreçler hakkında bilgi edindiler ve Güneş Enerji Santrallerinde çok tartışılan konulardan olan ‘Mahsuplaşma’yı uzun yıllardır sistem sahibi olan eğitimcimizden birebir dinleme fırsatı yakaladılar.

Fotovoltaik sistemler hakkında genel bir bilgi edinen 4 Nisan Montaj eğitimi katılımcılarımız ise, sonrasında santralleri montajı konusunda uzman Aterenerji ekibi tarafından çatı ve arazi montajı eğitimini aldılar. Deneme ve uygulama yoluyla eğitime interaktif şekilde dahil olan katılımcılar, malzemeleri de yakından tanımış oldular.

Katılımcılar, kendi sektörlerinden farklı firmalardaki kişilerle tanışma ve yeni iş ortaklıkları yaratma imkanı elde ederken, eğitimlerin sonrasında kendilerine sertifikaları ile birlikte çeşitli hediyelerde sunuldu.

Önümüzdeki tarihlerde yenilerini düzenleyeceğimiz eğitimler de sizleri de aramızda görmekten ve bilgi paylaşımında bulunmaktan memnuniyet duyarız.

0 Yorum Yorum Yaz

Yorum Yaz

Boşlukların Doldurulması Zorunlu Alanlar *
Gönder

Atergrup ©Ater Enerji 2015 | İnteraktif Medya Ajansı